Yeni
Audi A3 8V MIB Donanım Yükseltme Set
Audi A3 8V MIB Donanım Yükseltme Set Audi A3 8V MIB Donanım Yükseltme Set Audi A3 8V MIB Donanım Yükseltme Set

Audi A3 8V MIB Donanım Yükseltme Set

Marka: Harman Kardon

En geç 11 Aralık Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Sürat Kargo : 5.90 TL (200 TL ve üzeri ücretsiz)

M125OMM1010

Yeni ürün

Modüler Bilgi Eğlence Matrisi   

MIB  Modularer Infotainment Baukasten


Giderek acil hale gelen bir zorluğu çözmeyi amaçlayan yeni bir mimaridir 

Daha Fazla Detaylar

33,655.90 TL

Vergi dahil
Montaj için Randevu Alınız..0532 433 78 68
3 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Tüketici elektroniğindeki yenilikler ve bilgi işlem gücündeki hızlı kazanımlar, ürün döngülerinden çok daha hızlı hızlarda tanıtılmaktadır. otomotiv üreticilerinin. Torpido gözünde bulunan modüler bilgi-eğlence platformundaki merkezi bilgisayar, tek bir muhafaza içinde iki ana üniteden oluşur - Radyo Araba Kontrol Ünitesi ve MMX  Çoklu Ortam genişletme  kartı. Eklenti modülü, çalışan ve flash belleklerinin yanı sıra, tüm çevrimiçi, medya, ses kontrolü, navigasyon ve telefon işlevlerini idare edebilen Nvidia'nın bir Tegra işlemcisini entegre eder. Yeni mimari, donanımı güncellemeyi kolaylaştırır; MMX kartının değiştirilebilmesi, sistemin her zaman güncel olmasını sağlar.

 
Bilgi Kartı
Araç Markası Audi
Araç Modeli A3 8V,S3 8V,RS3 8V CAB - 2015
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@otomediamarket.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde otomediamarket.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘otomediamarket.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup otomediamarket,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Bir Yorum Yaz

Audi A3 8V MIB Donanım Yükseltme Set

Modüler Bilgi Eğlence Matrisi   

MIB  Modularer Infotainment Baukasten


Giderek acil hale gelen bir zorluğu çözmeyi amaçlayan yeni bir mimaridir 

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2021-01-13

Sistem Değerlendirmesi

Aracınız için tam entegrasyonlu min sistemi.guncel navigasyon verileri ve fabrikasyon montaj kodlama desteği ile otomediamarket de.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 14

17,198.38 TL Vergi dahil Vergi dahil

27,058.79 TL Vergi dahil Vergi dahil

0.00 TL Vergi dahil Vergi dahil

0.00 TL Vergi dahil Vergi dahil

3,055.92 TL Vergi dahil Vergi dahil

0.00 TL Vergi dahil Vergi dahil

20,064.78 TL Vergi dahil Vergi dahil

295.00 TL Vergi dahil Vergi dahil

11,838.22 TL Vergi dahil Vergi dahil

114.00 TL Vergi dahil 120.00 TL -5% Vergi dahil Vergi dahil

4,278.29 TL Vergi dahil Vergi dahil

12,019.97 TL Vergi dahil Vergi dahil

En Son Baktığınız Ürünler

En Son Baktığınız Ürünler

Menü