A5 | S5 SPORTBACK Bang & Olufsen Ses Sistemi Expand
A5 | S5 SPORTBACK Bang & Olufsen Ses Sistemi

A5 | S5 SPORTBACK Bang & Olufsen Ses Sistemi

Bang&Olufsen

New

Ses Sistemi - En iyi Kulaklar tarafından tasarlandı

Bang & Olufsen ses tasarımcıları mükemmel Audi modellerinin akustik imza ile eşleşen benzersiz bir ses ayarı oluşturdu. 14 hoparlörlü , 10 kanal sayılı amplifikatör ve 500 watt toplam çıkış gücü ile emsalsiz.

More details

0,00 €

Spend 425,00 € more and get Free Shipping!

Eklenen Fonksiyonlar, Komplike Operasyon

sorunsuz entegrasyon da tamamen entegre olan ses sisteminin çalışması için de geçerlidir Audi yerleşik Multi Media Interface Bang & Olufsen Ses Sistemi işletimi kusursuzdur. Bang & Olufsen beklediğiniz gibi sezgisel. Ses sistemi tescilli True Image teknolojisi tarafından desteklenir. True Image aynı anda tüm yolcuların önünde, genişlik ve derinlik sağlar. 7.1-kanal surround ses içine 2 kanallı stereo sinyallerini döner.

Sonic Zeka

Bang & Olufsen ses sistemi değişen gürültü koşullarını ölçmek için kokpit tavanına entegre bir mikrofon kullanır. otomatik hacim ve buna göre timbral dengeyi uyarlar. Aynı zamanda, akıllı ses yüksekliği sistem bas, orta aralık ve tiz algılanan dengesi, temiz, berrak ve kesin bir ses sağlamak için tüm ses seviyelerinde sabit kalmasını sağlar.

Drive-In Bio

Audi modellerinde yeni bir özellik DVD-Video oynatmak olasılığıdır. İsteğe bağlı Audi MMI navigasyon plus ekleme ile 7.1 dijital surround ile Hollywood'un filmlerini yaşayabilirsiniz. Bang & Olufsen True Image Sayısal Sinyal İşleme aynı zamanda büyük ekranlar için  film deneyimi 7.1 kanala çok kanallı formatları optimize eder.

Yol Deneyimleri üzerinde

Ses sisteminin tasarımı taklit edilemez. Yüksek kaliteli alüminyum ve plastik kombinasyonundan yapılmıştır. zarif hazırlanmış hoparlör ızgaraları mükemmel eşleşir.Bang & Olufsen ses sistemi üstün ses kalitesini tahüteder.

Write a review