Sale! Audi Navigasyon Montajı Expand
Audi Navigasyon Montajı

Audi Navigasyon Montajı

6 Review(s)

Audi Navigasyon Montajı

New

Audi Navigasyonlu modeller için Türkiye Haritası yükleme hizmetidir.

More details

245,55 €

Spend 425,00 € more and get Free Shipping!

Aracınızın Güncelleme hizmeti ile navigasyon yüklemesi yapılarak seyahat halinde ekran açık hale getirilmektedir.

Ortalama süreç 2 saattir.Aracınızda hiç bir yer sökülmeden uygulama yapılır.

Grade 
2017-03-05

Audi Navigasyon Nasıl Yüklenir?

Audi araçlarda yer alan sistemin navigasyon yüklenebilmesi için MMI 3G-MMI 3GP-RMC veya MIB altyspıya sahip olması gerekir.Sisteminizde yer alan SETUP adımı altında versiyon bilgisine ulaşarak mevcut durumunu görüntüleyebilirsiniz.Yükleme hizmeti 3 aşamalıdır.1.aşama yazılım güncelleme 2.aşama harita yükleme 3.aşama yüklenen haritayı aktifleştirme (FSC) işlemler sonrası navigasyon yüklü hale gelecektir.

Grade 
2017-02-02

AUDİ'DEN ÇEVRİMİÇİ NAVİGASYON GÜNCELLEMESİ

AUDİ'DEN ÇEVRİMİÇİ NAVİGASYON GÜNCELLEMESİ
AUDİ


Audi yeni A6 ve A7 Sportback modellerinde yeni bir bağlantı servisi daha sunmaya başlıyor. Yeni hzimeti ile online olarak navigasyon güncellemesini sunan ilk Avrupa'lı üretici olan Audi, bu gncellemenin bilgisayar veya SD kart ile de yapılabilmesine imkan veriyor. MMI navigation plus özelliğine sahip olan modeller de ise bu güncelleme, süper yüksek hızlı LTE bağlantısı ile online olarak gerçekleştirilebiliyor. Navigasyon için yeni bir güncelleme hazırlandığında sistem sürücüye bunun bilgisini multimedya ekranı üzerinde veriyor.

Grade 
2017-02-02

İstanbul Dışı Yükleme Hizmeti

İstanbul dışındaki kullanıcılar için hazırladığımız özel paket yükleyici sayesinde yükleme zahmetsizce gerçekleştirilir.Kurulum oldukça basitleştirilmiştir.Bu hizmetten faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Grade 
2017-02-02

Güncelleme Hakkında

Aracınızda hizmetinden faydalandığınız harita bilgilerini setup adımı altında görebilirsiniz.Bu şekilde sürüm notu ve yüklü harita bilgisi görüntülenir.Audi haritaları Araç sınıfına göre farklılık gösterir.Örneğin A4 A5 Q5 parça numarası olarak aynı haritadan faydalanırken A8 veya Q7 Veya Q3 farklıdır.Versiyon Ekran ve sistem niteliklerini düzenler bu sayede güncelleme ile arzu ettiğiniz yeniliklere kavuşma imkanı doğar.Forum bölümümüzde bu konuyu tüm detayları ile paylaştık.inceleyebilirsiniz.

Grade 
2017-02-02

Güncelleme Hakkında

2012 model Q5 te suan 2D navigasyon yüklü. 2D görüntü yerine software degisikligi ile bunu 3D ye cevirebilirmiyiz.

Grade 
2017-02-02

Bilgilendirme

Aracinizin navigasyon yükleme hizmeti atölyemizde yapılmaktadır.Aracın hiç bir yeri sökülmez.

Write your review! !

Write a review