Sale! Bmw X5 E70 CIC Navigasyon Yüklemesi Expand
Bmw X5 E70 CIC Navigasyon Yüklemesi

Bmw X5 E70 CIC Türkiye Haritası

New

522,50 €

Spend 425,00 € more and get Free Shipping!

BMW Professional navigasyon sistemi ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sunar ve varacağınız yere hızlı ve rahat bir şekilde varmanız için size rehberlik eder.

Tam entegre Professional navigasyon sistemi birçok avantaja sahiptir: Seziciler tekerlekleri ve direksiyon açısını izler ve otomobilin yerini her zaman için belirleyebilir. Bunun anlamı, GPS sistemi zayıf olduğu zaman bile navigasyon için sisteme güvenilebileceğidir (örneğin bir tünelde).

Professional navigasyon sisteminin entegrasyonu, navigasyonu daha da kolaylaştırır ve farklı işlevler birbirini tamamlar. Örneğin, bir navigasyon duyurusu yapılmadan önce ses otomatik olarak kısılır.

Haritalar ve yönler yüksek çözünürlüklü 10,2 inç ekranda ya 3D olarak ya da ilgi noktalarının fotoğraf gerçekliğinde resimleriyle ayrılmış ekran modu (boyut modele göre değişir). Araç içi bilgisayar işlevleri de burada gösterilir. Cihaz bir DVD sürücüsü (ses ve video DVD’si, mp3 çözücü) ile navigasyon ve müzik verileri için bir sabit diske sahiptir. 

Trafik bilgileri, rota planlamasına otomatik olarak dahil edilebilir: navigasyon sistem trafik sıkışıklığını gösterir ve alternatif rota önerir. ConnectedDrive ve TPEG, tali yol ağını kapsayan son derece doğru trafik güncellemeleri sağlar. Modele bağlı olarak, Yüksek Yönlendirme ve Şerit Yönlendirme ile şehirde ve belirsiz sürüş koşullarında navigasyon kolaylaşır. Burada Siyah Panel Ekran (kokpit) veya Head-Up Display yolun doğru çizgisini ve doğru şeridi sürücünün görüş alanında gösterir. 

Navigasyon sistemi, sürücü ve otomobilin dış dünyaya bağlı kalmasını sağlayan akıllı bir sistem olan BMW ConnectedDrive için de temel oluşturur. Buna Bluetooth arayüzüne sahip cep telefonu hazırlığı eklenince BMW, e-posta ve SMS iletişimine, randevu koordinasyonuna ve yapılacaklar listesi kullanımına olanak veren bir mobil ofise dönüşür. Tüm içerik Control Display’de görüntülenebilir veya hoparlörlerden sesli olarak okunabilir. 

Diğer BMW ConnectedDrive hizmetleri arasında BMW TeleServices (daha verimli bakım ve acil durumlarda hızlı yardım için) veya BMW Assist (nerede olursanız olun mükemmel mobilite için) yer alır. Sürücü Google Maps kullanarak rotasını evde planlayabilir ve BMW Assist’ten Google Send to Car kullanarak sonuçları navigasyon sistemine gönderebilir. 

Navigasyon sistemi iDrive Controller ile kullanılabilir. Sesli Kontrol, ellerini direksiyondan ayırmadan sürücünün belirli navigasyon işlevlerini gerçekleştirmesine (varış yeri girmek gibi) olanak verir. Varış yeri şehir, cadde ve bina numarası tek satırda girilerek, bir seferde girilebilir.

Write a review