Sale! Porsche Cayenne PCM 3.1 Telematik Bilgi ve Navigasyon Ünitesi Expand
Porsche Cayenne PCM 3.1 Telematik Bilgi ve Navigasyon Ünitesi
  • Porsche Cayenne PCM 3.1 Telematik Bilgi ve Navigasyon Ünitesi

Porsche Panamera PCM 3.1 Telematik Bilgi ve Navigasyon Ünitesi

Porsche Panamera PCM 3.1

New

2 042,50 €

Spend 425,00 € more and get Free Shipping!

Porsche Communication Management (PCM)

Tüm bilgi ve iletişim fonksiyonları için merkezi kontrol sistemi olan PCM, güçlü ve çok yönlü, ama aynı zamanda kullanımı kolay bir sistemdir. Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran, grafik arayüzü veya çevirmeli/basmalı düğmeler ile kontrol edilir. Radyo, seçilen istasyondan mümkün olan en iyi sinyali almak için sürekli tarama yapan, RDS frekans çeşitliliğine sahip FM çift alıcıya sahiptir. Cayenne S E-Hybrid modelindeki dokunmatik ekranda ve gösterge tablosunda, şarj koşulları, şarj durumu ve performans gibi hybrid sitemine özgü bilgiler verilir.

CD/DVD sürücü, CD'leri ve ses DVD'lerini oynatabilir ve MP3 dosyalarını destekler. Yüksek hızlı sabit diske sahip standart navigasyon modülü, klasik 2D görünümün yanı sıra perspektif görünüm de sunar. Bazı bölgelerde, topografi 3D olarak da gösterilebilir. Ayrıca sistem, navigasyon veritabanında bulunan yollar için hız sınırlamalarını da PCM ekranında veya gösterge tablosundaki renkli ekranda görüntüleyebilir. Opsiyonel çevrimiçi hizmetlerle birlikte, çevrimiçi hedefler navigasyon sistemine kolaylıkla aktarılabilir. PCM, USB portunu içeren bir üniversal ses arayüzüne de sahiptir.

Dijital radyo

Bu seçenek, DAB, DAB+ ve DMB Ses formatında dijital olarak yayınlanan radyo kanallarını oldukça gelişmiş bir ses kalitesiyle almanıza olanak sağlar.* Sistem, dijital ve analog mod arasında otomatik geçiş yaparak seçilen kanalın sinyal alımını ideal hale getirir.

Çevrimiçi hizmetler

Çevrimiçi hizmetler, PCM yardımıyla internet üzerinden çeşitli içeriklere erişim imkanı sunar. Veriler, PCM'ye bir akıllı telefon uygulaması (Aha Radio) yardımıyla aktarılır. Uygulama, iTunes® (iPhone® için) ve Google Play® (Android® cihazları için) üzerinden ücretsiz olarak edinilebilir. Çevrimiçi hizmetler, internet radyolarını, haber akışlarını, ortam akışlarını, sesli dergileri, Facebook® erişimini ve ayrıca hava durumu bilgilerini içerir. Çevrimiçi özel hedef aramalarının sonuçları, birer navigasyon hedefi olarak PCM'ye aktarılabilir. Çevrimiçi hizmetlerden faydalanabilmek için, evrensel ses sistemi ara yüzüne (iPhone® için) veya mobil telefon altyapısına (Android® cihazları için) sahip olmanız gereklidir.

TV alıcı

TV alıcısı, şifrelenmemiş analog ve dijital televizyon sinyallerini alır.** Güvenliğiniz için, görüntüler PCM ekranında yalnızca araç hareketsizken gösterilir. Porsche Arka Koltuk Eğlence Sistemi ile birlikte, arkadaki ekranlar araç hareket halindeyken dahi birer televizyon olarak kullanılabilir.

* Sinyal alım kalitesi, yerel dijital ağ kapsamına bağlıdır.

** Mevcut olduğu yerlerde, analog ve dijital TV sinyallerinin alımına uygun (MPEG-2 standardında DVB-T).

Write a review