Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti
Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti Audi A5 F5 MIB2 Donanım Yükseltme Seti

Audi Sanal Kokpit ve MIB2 HIGH Donanım Yükseltme Seti

En geç 27 Şubat Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Sürat Kargo : $ 6.00 (200 TL ve üzeri ücretsiz)

M016OMM1527

Yeni ürün

Aracınız için Orijinal Audi Sanal Kokpit PR-9S8'i sunmaktan mutluluk duyuyoruz, bu yükseltme yepyeni bir gösterge paneli ve yenilenmiş bir 5F ünitesi kullanıyor. Tüm parçalar Orijinal Audi'dir .Bunu genellikle VIN ile kontrol edebiliriz, ancak bazı durumlarda herhangi bir teşhis aracı ile tanımlanan VAG parça numarasının bir resmine ihtiyacımız olacaktır , alternatif olarak hızlı bir kontrol için aracı bize getirebilirsiniz.

Daha Fazla Detaylar

$ 30,660.00

Vergi dahil
Montaj için Randevu Alınız..0532 433 78 68
1 Adet

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Bu yükseltme aşağıdaki modeller için uygundur:
- A4, S4, RS4 8W - 2016 sonrası.
- A5, S5, RS5 F5 - 2016'dan itibaren.
- Q5, SQ5 FY 2017'den itibaren.
- Q7 4M, SQ7 4M 2016'dan itibaren.

Özel Not: Audi Sport Display yalnızca fabrikadan S ve RS modellerinde mevcuttur, ancak bazı durumlarda kodlanabilir her zaman mümkün değildir, bu nedenle bu özelliği yalnızca S ve  RS modellerinde garanti edebiliriz 

Bu yükseltme aşağıdakileri içerir;

- Kesin kilometre ve servis verilerinin aktarıldığı Yepyeni Sanal Kokpit.
yenilenmiş 5F (yeni gibi) ünite.
- Araca profesyonel donanım ve kodlama.

Not: Eksiksiz bir MIB II High paketi gerekirse, tüm parçalar yenilenmiştir ve parçalar mükemmel durumda olacaktır.

MIB II Yüksek PR-I8H yükseltmesi şunları içerir;
- SD / USB / DVD üzerinden Video Oynatma.
- Daha büyük 8,25 "Yüksek Çözünürlüklü Ekran.
- Daha hızlı arama ve posta kodu girişi için Dokunmatik Panel Düğmeleri.
- Genel Bakış Kamera Sistemi PR-KA6 ile uyumludur(opsiyonel)
- Tv Tuner ile uyumlu (opsiyonel)
- Daha Hızlı İşletim Sistemi.
- Audi Akıllı Telefon Arayüzü Dahildir (bizim tarafımızdan donatıldığında).
- Çevrimiçi bağlantı, Google Maps, Audi Connect & Online trafik vb. Dahil olmak üzere mevcut tüm işlevler korunur.
Lütfen unutmayın: yalnızca şu anda çevrimiçi bağlantı ile donatılmış modeller bu işleve sahip olacaktır,
maalesef aracınızda çevrimiçi bağlantı yoksa, sonradan donatılamaz.

 
Bilgi Kartı
Araç Markası Audi
Araç Modeli A5 8W, S5 8W, RS5 8W 2017
Uygulama MIB 2
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@otomediamarket.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde otomediamarket.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘otomediamarket.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup otomediamarket,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Bir Yorum Yaz

Audi Sanal Kokpit ve MIB2 HIGH Donanım Yükseltme Seti

Aracınız için Orijinal Audi Sanal Kokpit PR-9S8'i sunmaktan mutluluk duyuyoruz, bu yükseltme yepyeni bir gösterge paneli ve yenilenmiş bir 5F ünitesi kullanıyor. Tüm parçalar Orijinal Audi'dir .Bunu genellikle VIN ile kontrol edebiliriz, ancak bazı durumlarda herhangi bir teşhis aracı ile tanımlanan VAG parça numarasının bir resmine ihtiyacımız olacaktır , alternatif olarak hızlı bir kontrol için aracı bize getirebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2021-01-10

Sistem Değerlendirmesi

Hayalet ekran ve donanım yükseltme seti ile full set.Dilerseniz ayrı ayrı alabilirsiniz.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 14

$ 540.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,620.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,200.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 2,532.20 Vergi dahil Vergi dahil

$ 5,100.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 140.95 Vergi dahil $ 167.80 -16% Vergi dahil Vergi dahil

$ 304.07 Vergi dahil Vergi dahil

$ 152.54 Vergi dahil Vergi dahil

$ 420.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 894.92 Vergi dahil Vergi dahil

$ 48.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 240.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 306.00 Vergi dahil Vergi dahil

En Son Baktığınız Ürünler

En Son Baktığınız Ürünler

Menü