Aracıma Uygun Video İnterface Nasıl Bulabilirim ?

Aracıma Uygun Video İnterface Nasıl Bulabilirim ?

Arabamın araç arayüzünü nasıl bulabilirim?

Birçok otomobil markası ve modeli vardır, bu nedenle, arayüz üreticileri tarafından eşleştirilen ve desteklenen arabanızın arayüzüne bakmanız gerekir. Lütfen otomobilinizin markasını, modelini, piyasaya sürüldüğü yılı, hangi pazar için olduğunu düşünün ve kendiniz için doğru olanı seçin.

İnterface ürünleri sadece arayüz veya Yerleş,k özelliklere sahip olabilir.Bunun ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşın.

Araç Video Arayüzü Seçimi

Video arayüzü, belirli bir otomobille, marka veya hatta modelle değil, belirli otomobille dikkatlice eşleştirilmelidir. Doğru cihazı seçerken otomobil markası, modeli, model yılı, üretildiği pazar ve çoğu durumda ana ünite tipi veya ekran boyutu dikkate alınmalıdır. Neden her şeyin bu kadar karmaşık olduğunu sorabilirsin? Bunun nedeni, otomobil üreticilerinin yalnızca motor, gövde ve şasi için değil, aynı zamanda ana üniteler ve monitörlerin de (örneğin, ekran çözünürlüğü, video sinyal frekansı, sadece farklı konektör tiplerinden bahsetmeye gerek yok) teknik özelliklerini iyileştirip geliştirmesidir. ). Nitekim aynı model yılının arabaları bile farklı kafa üniteleri ile donatılabilmektedir. 

Araba Çözümleri Teklifi
Ön ve arka koltuktaki yolcularınızı eğlendirmek için OEM araç ekranınızın işlevselliğini genişletmeyi, ters kamerayı, kullanışlı navigasyonu ve HD oynatıcı / TV alıcısını bağlamayı öneriyoruz .
Otomobillerin Listesi
Çevrimiçi mağazamızdaki video arabirimlerinin çeşitliliği, hemen hemen tüm orta sınıf ve lüks otomobillerin gereksinimlerini karşılamamıza olanak tanır, örneğin:
Audi
BMW
Infiniti
Land Rover
Lexus
Mercedes-Benz
Nissan
Porsche
Range Rover
Toyota
Volkswagen
Volvo
ve diğerleri.
Hala herhangi bir şüpheniz varsa veya uyumlu cihazı kendi başınıza seçemiyorsanız, teknik uzmanlarımıza , satış yöneticilerimize sorun veya sorununuzu Araç Çözümleri forumunda açıklayın .

Yayınlanan 2020-12-24 Tarafından Video İnterface 0 992

Bir yorum bırakCevap bırak

En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü