Yeni
Lamborghini Urus ZL Gizli Özellik Açma

Lamborghini Urus ZL Gizli Özellik Açma

En geç 11 Aralık Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Sürat Kargo : 5.90 TL (200 TL ve üzeri ücretsiz)

M311OMM1695

Yeni ürün

120.00 TL

Vergi dahil
Montaj için Randevu Alınız..0532 433 78 68
999 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

MMI PLUS video görüntüsü aktivasyonu
MMI PLUS için sürüş sırasında video görüntü aktivasyonu
Uyarlanabilir Havalı Süspansiyon, havalı süspansiyonu düşürür
AAS (Audi Adaptive Air Suspension) havalı süspansiyon / süspansiyon kontrolü takılı olarak aracın elektronik olarak indirilmesi
Sanal kokpit emniyet kemeri hatırlatıcısını devre dışı bırakın
Sanal kokpitte emniyet kemeri hatırlatıcısını devre dışı bırakın
Sanal Kokpit işaretçi testinin kilidini açın
İşaretçi testini / işaretçi sapmasını / aşamalandırmayı etkinleştirin
LED arka farlara sahip LED gündüz farlarının kilidini açın
Arka farların park lambalarının LED gündüz yanan farlara aktivasyonu
LED gündüz yanan farları etkinleştirin MMI menü girişi
MMI / Virtual Cockpit'te gündüz yanan farları devre dışı bırakma imkanı
Konfor dönüş sinyali döngüsünü ayarlayın
Konfor göstergesi döngüsünün ayarlanması / otoyol göstergesi / uç göstergesi işlevi için gösterge kontrolünün ayarlanması
Park frenini otomatik olarak etkinleştirin
Araç park halindeyken park freninin otomatik aktivasyonu
Kol alarm sistemi (DWA) korna ile onaylar
Aracı kilitlerken ve açarken korna onayının etkinleştirilmesi
Kapılar için yumuşak kapanma servo kapatmayı etkinleştirin
Sonradan takılan Soft Close fonksiyonunun etkinleştirilmesi (araç kapıları için servo kapama fonksiyonu)
Anahtarsız Kasa - Konforlu anahtar ile kapı sensörlerinin devre dışı bırakılması
Anahtarsız Kasa - anahtarsız giriş / rahat anahtar sistemindeki kapı sensörlerinin devre dışı bırakılması
Kessy otomatik kilit açmayı etkinleştirin
Yaklaşırken otomatik araç kilit açmanın etkinleştirilmesi
MMI PLUS Apple Car Play kablosuz kilidini açın
MMI PLUS'ta Apple Car Play için kablosuz (WLAN) bağlantının etkinleştirilmesi
Koltuk havalandırmasının ince ayarını ayarlayın
Koltuk ısıtmasının ince ayarını yapın
Koltuk ısıtması ince ayarını ayarlayın
Koltuk ısıtmasının ince ayarını yapın
Römork bağlantısının kilidini açın
Sonradan takılan römork bağlantısının (AHK) kilidini açın

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@otomediamarket.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde otomediamarket.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘otomediamarket.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup otomediamarket,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Bir Yorum Yaz

Lamborghini Urus ZL Gizli Özellik Açma

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2021-01-24

Kodlama Adaptasyon Hizmetleri

Özellikle dış aydınlatma sisteminde yapılan değişkenler sebebi ile muayene istasyonunda sıkıntı olabilmektedir.muayene öncesi fabrikasyon standartlara uygun olarak kodlanmalidir.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 2

19,719.98 TL Vergi dahil Vergi dahil

En Son Baktığınız Ürünler

En Son Baktığınız Ürünler

Menü