Yeni
Apple Carplay Uyumlu AndroidBOX
Apple Carplay Uyumlu AndroidBOX Apple Carplay Uyumlu AndroidBOX

Apple Carplay Uyumlu AndroidBOX

En geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Sürat Kargo : $ 6.00 (200 TL ve üzeri ücretsiz)

M002OMM1623

Yeni ürün

Akıllı Android Kutusu Yüklemeye Gerek Yok OEM CarPlay Sistemi için CarPlay USB Kutusu Araba Ekranı Entertaiment Modülünde Youtube Netflix Telefon Yansıtma Ekranı Apple Carplay kullanılan tüm araçlar için uygun Androidbox.Orjinal kumanda ile kontrol edilebilir.

Daha Fazla Detaylar

$ 420.00

Vergi dahil
Montaj için Randevu Alınız..0532 433 78 68
5 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

1. Orijinal araç yerleşik Carplay işlevi, USB bağlantı tak ve Çalıştır için çalışır.
2. Orijinal Araç direksiyon düğmeleri ve düğme kontrolü, ses kontrolünü destekler.
3. Cep telefonu hotspot üzerinden ağ almak, Google harita, Youtube, Netflix ... ve Google play'den indirilen daha fazla uygulamayı desteklemek için bağlanın.
4.Support Phone Mirroring, cep telefonunuzun araç OEM ekranında görüntülenen tüm uygulamaları ifade eder.
5. Kolay kurulum, tak ve çalıştır, kırık orijinal araba yok herhangi bir kablo. 6.Android 7.0 sistemi , Google oyun mağazasını destekler.

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@otomediamarket.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde otomediamarket.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘otomediamarket.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup otomediamarket,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Bir Yorum Yaz

Apple Carplay Uyumlu AndroidBOX

Akıllı Android Kutusu Yüklemeye Gerek Yok OEM CarPlay Sistemi için CarPlay USB Kutusu Araba Ekranı Entertaiment Modülünde Youtube Netflix Telefon Yansıtma Ekranı Apple Carplay kullanılan tüm araçlar için uygun Androidbox.Orjinal kumanda ile kontrol edilebilir.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
2021-01-13

Sistem Değerlendirmesi

Carplay uyumlu tüm araçlarda kullanılabilir.uygulama ve test videolarımız YouTube kanalımızda yayınlandı..

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2021-01-11

Montaj Hakkında

Kolay Montaj Allpe Carplay Bağlantısı gibi bağlanarak sistemi android arayüzüne çevirmek için mükemmel çözüm.NETFLİX ve Youtube Canlı tv ve bir çok uygulama.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 19

$ 540.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,620.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 2,388.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,396.80 Vergi dahil $ 1,440.00 -3% Vergi dahil Vergi dahil

$ 2,340.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 516.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,200.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 152.54 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,440.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,500.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,320.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,320.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,322.03 Vergi dahil Vergi dahil

$ 0.00 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,016.95 Vergi dahil Vergi dahil

$ 1,117.63 Vergi dahil Vergi dahil

En Son Baktığınız Ürünler

En Son Baktığınız Ürünler

Menü