Yeni
Volkswagen APPLE CARPLAY Etkinleştirme

Volkswagen APPLE CARPLAY Etkinleştirme

Marka: Orjinal

En geç 07 Aralık Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Sürat Kargo : 5.90 TL (200 TL ve üzeri ücretsiz)

M048OMM1665

Yeni ürün

Apple CARPLAY ve GOOGLE Android Auto yu etkinleştirmek için USB üzerinden bir yazılım çözümüdür.MIB2 Sistemde CARPLAY ve ANDROİDAUTO yu uzaktan aktifleştirmek içindir.25-05-2015 üretim yılı sonrası MİB2 ler için uygundur.

Daha Fazla Detaylar

1,250.00 TL

Vergi dahil
Montaj için Randevu Alınız..0532 433 78 68
998 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Uygulanabilir Modeller

* 25.05.2015 tarihinden sonra MIB-II Discovery Pro ile VW Mk7 Golf 5G ve Golf SV.

* 25.05.2015 tarihinden sonra MIB-II Discovery Pro ile VW Passat 3G.

* 01.09.2015 tarihinden sonra MIB-II Discovery Pro ile VW Touran 5T.

* 01.04.2016'dan sonra MIB-II Discovery Pro ile VW Tiguan 5NA.

Yukarıdaki model araçlarda, bilgi elektronik ünitesi 5F için aşağıdaki parça numaralarından birinin takılı olması gerekir. Bu parça numarasının herhangi bir çeşidi uygundur. 3G0 035 020/021/043-B / C / D / E. Diğer herhangi bir varyant yine de uygun olabilir, ancak önce üniteyi kontrol etmeniz gerekecektir. Bu hizmet şu anda yalnızca aracı atölyemize getirirseniz kullanılabilir. Aracınızda doğru sistem kurulu değilse, tam yükseltme paketini sunabiliriz, lütfen diğer ürünlere bakın veya fiyat teklifi için bize e-posta gönderin.

(Not: B birimleri gibi daha eski sürümlerde, bir aygıt yazılımı güncellemesi gerekebilir)

 
Etiketler
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@otomediamarket.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde otomediamarket.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘otomediamarket.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup otomediamarket,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Bir Yorum Yaz

Volkswagen APPLE CARPLAY Etkinleştirme

Apple CARPLAY ve GOOGLE Android Auto yu etkinleştirmek için USB üzerinden bir yazılım çözümüdür.MIB2 Sistemde CARPLAY ve ANDROİDAUTO yu uzaktan aktifleştirmek içindir.25-05-2015 üretim yılı sonrası MİB2 ler için uygundur.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2021-01-24

Kodlama Adaptasyon Hizmetleri

Aracınızda herhangi bir yer sökülmeden yapılan işlemdir.Ancak araçta var olan USB port uyumlu olmalıdır.bazi araçlarda değişimi gerekir.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 9

19,719.98 TL Vergi dahil Vergi dahil

7,211.98 TL Vergi dahil Vergi dahil

39,185.09 TL Vergi dahil Vergi dahil

11,634.79 TL Vergi dahil Vergi dahil

17,928.08 TL Vergi dahil Vergi dahil

7,211.98 TL Vergi dahil Vergi dahil

24,956.71 TL Vergi dahil Vergi dahil

22,389.73 TL Vergi dahil Vergi dahil

En Son Baktığınız Ürünler

En Son Baktığınız Ürünler

Menü